KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offsettryck 13327446
nr 1332 7446
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Offsettryck, Gamla Stan, Stockholm. Signerad, numrerad 45/192. Motivet: 35x52 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:03
8/6 16:53:27
300 kr
8/6 17:44:46